Ние сме искусен Taiwan Стаклен послужавник производител, снабдувач, извозник и фабрика. Нашите производи се испорачуваат и извезуваат низ целиот свет потпирајќи се на нашиот професионален талент и добро искуство. Ние принудуваме да произведуваме производи за да одговараат на точното барање на нашите клиенти, почнувајќи од мали бизниси до огромни производни единици. Прилагодените дизајни и услугите OEM/ODM се срдечно добредојдени.

Стаклен послужавник

Стаклен сад за фолија рачно изработенСерија DF Елеганција центар Декорации за маси за дневна соба е незаборавен подарок за жените,свадбени подароци,забави за домаќинство или Рамазан.Мулти-намена Луксузен украсен фенси послужавник.Можете да го послужите додека ги угостите вашите гости,користете го како организатор на парфеми и накит,или за украсни цели Ова може да се користи и како свадбена декорација,или како сад за слатки за подарок,многу од нашите клиенти ќе ја нарачаат оваа чинија и ќе ја пакуваат со чоколадо или датуми за подароци и навистина популарни. Погоден за јадење,дома гéкор,пакет за слатки,пакет со датум,чоколадно пакување,премиум подарок. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4~17”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и украс или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики
Послужавник од стаклен златен лист со рачка од цветСерија INL02 Додадете допир на луксуз во вашиот дом со овој прекрасен послужавник.Овие послужавници сигурно ќе импресионираат.Убави се за гледање и лесно се одржуваат чисти.Овие се совршен додаток за вашиот дом!Ова може да се користи и како свадбена декорација,или како послужавник за слатки и спакуван како подарок,многу од нашите клиенти ќе ја нарачаат оваа чинија и ќе ја пакуваат со чоколадо или датуми за подароци и навистина популарни. Погоден за јадење,дома гéкор,пакет за слатки,пакет со датум,чоколадно пакување,премиум подарок. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Нема сомнеж дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4~17”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики
Послужавник од стаклен златен листСерија ISL03 Овој послужавник е исклучително убав и повеќекратен-функционални. Има идеална големина за сервирање храна.Тоа е исто така послужавник за вашиот попладневен чај кога држите бисквит,овошје и десерти. Исто така, може убаво да го прикаже вашиот накит и други мали додатоци на вашата комода. Ова може да се користи и за држење чаши во ресторанот. Чашата со винтиџ дезен со златна фолија која е повисока-крај. .Предметот е рачно изработен и секое парче има свој уникатен карактер.Погоден за јадење,дома гéкор,пакет за слатки,пакет со датум,чоколадно пакување,премиум подарок. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Нема сомнеж дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4~17”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики
Стаклена рачно изработена златна тава со рачкаСерија TGF Златен послужавник/Послужавник за огледало/Правоаголна гроздобер послужавник/Декоративен послужавник за свадба/Правоаголна фиока за суета Елегантниот златен послужавник за огледало со правоаголник е совршен како централен дел на масата за прикажување свеќи,темјан и многу повеќе.Исто така прави одличен сад за суета или шминка за спална соба или бања. Ова може да се користи и како свадбена декорација,или како сад за слатки за подарок,многу од нашите клиенти ќе ја нарачаат оваа чинија и ќе ја пакуваат со чоколадо или датуми за подароци и навистина популарни. Погоден за јадење,дома гéкор,пакет за слатки,пакет со датум,чоколадно пакување,премиум подарок. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4~17”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики
Сите наши

Стаклен послужавник

се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети на различни пазари ширум светот. Ве уверуваме за одличен квалитет и цени, ве молиме контактирајте не за вашите барања.