Стаклен правоаголен сад за сервирање

Ние сме ангажирани во развој, снабдување и производство на Стаклен правоаголен сад за сервирање заедно. Покрај нашите постоечки производи, прифаќаме и приспособени нарачки за комплетирање. Нашите производи се одвиваат добро низ домашниот пазар и прекуокеанските земји. Затоа, продолжуваме да напредуваме и продолжуваме постојано да иновираме. Сакаме да воспоставиме долгорочни деловни односи во светот. Доколку сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да не контактирате.
Ние инсистираме да истражуваме

Стаклен правоаголен сад за сервирање

кои ги исполнуваат специфичните барања од клиентите. За повеќе информации, посетете ја нашата веб-страница или слободно контактирајте не.
 • Стаклен правоаголен сад за сервирање - TGF Series
Стаклен правоаголен сад за сервирање
модел - TGF Series
Стаклена рачно изработена златна тава со рачка
Серија TGF

Златен послужавник/Послужавник за огледало/Правоаголна гроздобер послужавник/Декоративен послужавник за свадба/Правоаголна фиока за суета

Елегантниот златен послужавник за огледало со правоаголник е совршен како централен дел на масата за прикажување свеќи,темјан и многу повеќе.Исто така прави одличен сад за суета или шминка за спална соба или бања.

Ова може да се користи и како свадбена декорација,или како сад за слатки за подарок,многу од нашите клиенти ќе ја нарачаат оваа чинија и ќе ја пакуваат со чоколадо или датуми за подароци и навистина популарни.

Погоден за јадење,дома гéкор,пакет за слатки,пакет со датум,чоколадно пакување,премиум подарок.

Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки.

Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната.

Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн.
Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината.
 • Големина на чинија имаме:4~17”.
 • Изработен од стаклен материјал
 • Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори
 • Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок
 • направено во Кина
 • Боја:може да разговара ако има потреба од други бои.
 • Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира.
 • Измијте со мек сунѓер
 • Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови
 • погоден за сите прилики
Enquiry Now
производи Листа
Стаклен сад за фолија рачно изработенСерија DF Елеганција центар Декорации за маси за дневна соба е незаборавен подарок за жените,свадбени подароци,забави за домаќинство или Рамазан.Мулти-намена Луксузен украсен фенси послужавник.Можете да го послужите додека ги угостите вашите гости,користете го како организатор на парфеми и накит,или за украсни цели Ова може да се користи и како свадбена декорација,или како сад за слатки за подарок,многу од нашите клиенти ќе ја нарачаат оваа чинија и ќе ја пакуваат со чоколадо или датуми за подароци и навистина популарни. Погоден за јадење,дома гéкор,пакет за слатки,пакет со датум,чоколадно пакување,премиум подарок. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4~17”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и украс или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики
Послужавник од стаклен златен лист со рачка од цветСерија INL02 Додадете допир на луксуз во вашиот дом со овој прекрасен послужавник.Овие послужавници сигурно ќе импресионираат.Убави се за гледање и лесно се одржуваат чисти.Овие се совршен додаток за вашиот дом!Ова може да се користи и како свадбена декорација,или како послужавник за слатки и спакуван како подарок,многу од нашите клиенти ќе ја нарачаат оваа чинија и ќе ја пакуваат со чоколадо или датуми за подароци и навистина популарни. Погоден за јадење,дома гéкор,пакет за слатки,пакет со датум,чоколадно пакување,премиум подарок. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Нема сомнеж дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4~17”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики
Послужавник од стаклен златен листСерија ISL03 Овој послужавник е исклучително убав и повеќекратен-функционални. Има идеална големина за сервирање храна.Тоа е исто така послужавник за вашиот попладневен чај кога држите бисквит,овошје и десерти. Исто така, може убаво да го прикаже вашиот накит и други мали додатоци на вашата комода. Ова може да се користи и за држење чаши во ресторанот. Чашата со винтиџ дезен со златна фолија која е повисока-крај. .Предметот е рачно изработен и секое парче има свој уникатен карактер.Погоден за јадење,дома гéкор,пакет за слатки,пакет со датум,чоколадно пакување,премиум подарок. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Нема сомнеж дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4~17”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики