LA PERLA INTERNATIONAL CORPORATION е водечки производител, снабдувач и извозник на Стаклени садови со златни листови во Taiwan. Ние користиме напредна технологија за да ги обработиме и да ги увериме нашите клиенти за оптимални перформанси. Нашиот истражувачки тим бара иновативни идеи, прифаќа предизвици и работи на развој на решенија засновани на потребите на производите. Ние ги нудиме овие производи по водечки цени во индустријата што ги прави исклучително популарни меѓу нашите клиенти. Доколку сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме слободно Контактирајте не.

Стаклени садови со златни листови

Класична тркалезна чинија со златни листовиСерија МИТ Стилот на класичните прекрасни модели отсекогаш бил сакан од клиентите.Со слоевитите и комплицирани дезени,претставува луксузно визуелно ниво,правејќи луѓето да се чувствуваат како да се во кралскиот двор.Полн со кристално сјајно стакло и сјајна златна фолија,тоа е луксузно и извонредно.Најчесто се користи како свадбена чинија или хотелски кетеринг.Тоа не само што може да додаде многу боја на банкетот,но и создаваат севкупна атмосфера.Вознесување на повисоко ниво. Згора на тоа,имаме многу компании, исто така, ќе го изберат овој дизајн како премиум подарок. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4”~17”,ако треба друга големина,може да се дискутира. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики
Послужавник за чамец со златен листSINGLE серија Со својата форма на сад и прекрасна рачно изработена текстура на фолија,оваа декоративна чинија носи органска привлечност во околината,додека златната завршница додава шик,модерен допир.Станете покрај вратата за погодно место да ги оставите клучевите или да го прикажете сам по себе како декоративен елемент.Толку многу можности! Може да биде чинија со овошје,чинија за десерт,или може да биде вазна за цвеќе за да ја поставите каде било од вашиот сладок дом. Во Азија,На нашиот клиент му се допаѓа оваа форма бидејќи изгледа како златник и претставува богатство и заработувајте ги парите колку што сакате. На Блискиот Исток,каде што клиентите од Блискиот Исток го користат за пакување чоколадо или урми.Нема никаков проблем да се стави храна врз неа бидејќи површината е целата стакло!Го положи и SGS тестот.Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:12.5”x5”,14.8”x6.9”,18.6”x7.8”,24”x10” Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики
Преградна плоча со златен листSINGLE серија Стаклена плоча од златна фолија со 4 прегради,Секциско јадење за сервирање,Преградна чинија Стаклената чинија за сервирање е изработена со рамно стакло,се пече на висока температура за да излезе формата,безбедно за употреба;нема олово,кадмиум и други тешки метали.Со 4 прегради,овој сервер за натопи прави сервирање избор на различни падови,закуски,оброци,итн.Може лесно да се наредени,заштеда на простор на вашиот кабинет. Идеја за чоколадо,датуми,ореви,сушено овошје,пакет за слатки како подарок сет. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4”~17”,ако треба друга големина,може да се дискутира. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики
Сад за јадење од стаклени златни листовиСерија TGF Рачно изработена лепена златна фолија на основата и со сложени елегантни обрасци околу кои се создава богат визуелен слој. Разновидната златна чинија се користи како чинија за прикажување или главна чинија што може да го подигне вкусот на гозбата на маса,а уникатната природна текстура на златна фолија е неспоредлива карактеристика од другите материјали.Уникатно и скапоцено. Може да биде и дом гéкор кој може да се постави каде било во вашиот дом и да создаде повеќе луксузен стил и да ја подигне елеганцијата на местото каде што живеете. Чинијата се користи како чинија за вечера,чинија за слатки,гéкор плоча или плоча за награди. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4”~17”,ако треба друга големина,може да се дискутира. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики
Продолжуваме да иновираме, подобруваме и подобруваме, како и да ги интегрираме ресурсите внатрешно и надворешно за да ја зајакнеме флексибилноста на нашата компанија и конкурентноста на нашите производи и да им обезбедиме на старите и на новите клиенти најдоброто.

Стаклени садови со златни листови

и најдобра услуга.