Златна стаклена кутија за накит

LA PERLA INTERNATIONAL CORPORATION се наоѓа во Taiwan. Ние сме професионално претпријатие ангажирано во производителот, снабдувачот и извозникот на Златна стаклена кутија за накит. Можеме да испорачаме широк спектар на производи за да ги задоволиме постојано променливите барања на пазарот. Прилагодените нарачки се добредојдени. Сè повеќе го прошируваме нашиот меѓународен пазарен удел врз основа на квалитетни производи, одлична услуга, разумна цена и навремена испорака. Ве молам Контактирајте не во секое време за повеќе информации.
Целиот персонал со полно срце ќе служи на

Златна стаклена кутија за накит

за нашите клиенти да се вклучат во проширување на бранот на индустријата. Ние веруваме дека услугата по продажбата ќе започне претходно од дизајнот и производството на строг систем за обезбедување квалитет
 • Златна стаклена кутија за накит - EL01 Series
Златна стаклена кутија за накит
модел - EL01 Series
Кутија за накит од стаклена златна фолија
Серија EL01

Во потрага по совршена кутија за накит за вашиот шик домашен декор.За сите мои уредни изроди,нема повеќе проблеми со неуредната маса.Целиот ваш накит ќе биде уредно организиран и лесно достапен.Се надеваме дека ќе создадеме повеќе неверојатни комбинации на стилови за да го оставите вашето срце да забрза.Сè уште веруваме дека овие бои кои изразуваат безвременска елеганција и одговараат на секој дом.

Контејнер за свадбени букети со чоколада/спомен/Организатор на шминка

Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки.

Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната.

Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн.
Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината.
 • Големина на чинија имаме:4.3x4”или 5.5х5”.
 • Изработен од стаклен материјал
 • Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори
 • Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок
 • направено во Кина
 • Боја:може да разговара ако има потреба од други бои.
 • Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира.
 • Измијте со мек сунѓер
 • Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови
 • погоден за сите прилики
Enquiry Now
производи Листа
Комплексна кутија за накит од стакло и кожаСерија ISL03 Ја дизајниравме оваа кутија за накит,кршење на традиционалната форма на пазарот: Композитни материјали:стакло&кожа,кул стаклен изглед со мека кожа која создава извонредна, но винтиџ елеганција. Ова е мала и шик кутија за накит,може да се стави дома за декорација,но и може да се носи наоколу.Тоа е едноставно,извонредна и издржлива. Рачно изработен златен лист/фолија кутија за накит присутни високо-квалитет.Смиреност и елеганција. Контејнер за свадбени букети со чоколада/спомен/Организатор на шминка Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:сите може да се прилагодат. Изработен од стакло и медијапан материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа. погоден за сите прилики
Стаклена кутија за накит со кинески моделRBT серија Годината на зајакот е поврзана со кинески дизајн и линии од златна фолија,правејќи ја кутијата за накит порепрезентативна.Прилагодливи кутии за накит,Кутии за накит,Персонализирани кутии,Чоколадни кутии,Кутии за бонбони,Кутии за датум,Стаклени кутии за складирање,Организатори на накит.Оваа ставка може да се користи и за да содржи месечеви колачи,овозможувајќи и да даде ново значење на кутијата за подароци.Нека не е општа кутија за накит која е пофункционална. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:сите може да се прилагодат. Изработен од стакло и медијапан материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа. погоден за сите прилики
Стаклена кутија за накит со златни листовиСерија SKG Барате совршена кутија за накит за вашиот шик домашен декор.За сите мои уредни изроди,нема повеќе проблеми со неуредната маса.Целиот ваш накит ќе биде уредно организиран и лесно достапен.Се надеваме дека ќе создадеме повеќе неверојатни комбинации на стилови за да го оставите вашето срце да забрза.Сè уште веруваме дека овие бои кои изразуваат безвременска елеганција и одговараат на секој дом.Што се однесува до внатрешната преграда,со цел да се задоволат барањата на секој клиент,ова е специјално создадено за да ја извади внатрешната преграда и да складира различни додатоци.Пофункционален. Контејнер за свадбени букети со чоколада/спомен/Организатор на шминка Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:сите може да се прилагодат. Изработен од стакло и медијапан материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа. погоден за сите прилики