Стаклена чинија со прстен

LA PERLA INTERNATIONAL CORPORATION базиран производител, снабдувач и извозник со висок квалитет Стаклена чинија со прстен. Ние сме извозно ориентирано претпријатие кое интегрира дизајн, развој, производство и сервис. Поради ниските трошоци за работна сила и висококвалификуваната работна сила и најсовремените производствени капацитети, ние сме во состојба да произведуваме висококвалитетни производи по најниски цени и да обезбедиме вредност за парите. Искрено ги поздравуваме сите пријатели дома и во странство да не контактираат, или преку воспоставување деловни односи или да работиме заедно за да стекнеме взаемна корист.
На

Стаклена чинија со прстен

извезени од нас се прецизно дизајнирани од нашиот тим од квалификуван персонал и се достапни рамнодушни големини и форми. Искрено ги поздравуваме сите релевантни пријатели ширум светот да дојдат на посета и соработка!
 • Стаклена чинија со прстен - STG Series
Стаклена чинија со прстен
модел - STG Series
Стаклен држач за прстен
STG серија

Најдете дом за накит,како да се користат композитни материјали за да се создадат повеќе функции,исто како и нашата прстенест чинија,облогата од розово злато го прави целокупниот изглед романтичен, а природниот дизајн на бионичка кора го прави садот со прстен полуксузен.

Малата големина нема да зазема премногу простор,но може да додаде око-привлечен допир на вашата домашна средина,и ќе биде во фокусот на вниманието без разлика дали е во вашиот дом или канцеларија.

Како цел на подарок,не е само извонреден по изглед, туку и практичен,што е сосема погодно за оној што размислува за подарок-давајќи услови.Златниот лист исто така ја зголемува вредноста на производот и станува единствено постоење на пазарот.

Погоден за јадење,дома гéкор,пакет за слатки,пакет со датум,чоколадно пакување,премиум подарок.


Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки.

Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната.

Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн.
Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината.
 • Големина на чинија имаме:4”~6.5”.
 • Изработен од стаклен материјал
 • Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори
 • Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок
 • направено во Кина
 • Боја:може да разговара ако има потреба од други бои.
 • Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира.
 • Измијте со мек сунѓер
 • Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови
 • погоден за сите прилики
Enquiry Now
производи Листа
Стакло златен лист за ситница во облик на срцеСерија HS Ова е нашето посебно срце-обликувана плоча,кој е најчесто користен производ на свадбениот настан.Може да се користи и како мал подарок за ВИП личности,или како прекрасна декорација на трпезариска маса и банкет.Украсувањето на златна фолија го прави овој производ уште поубав.Симпатичната големина и форма се преслатки и можат да го привлечат вниманието на другите без комплицирани дезени.Совршено одговара со чоколадо или прстени или други слатки.Слатката и романтична атмосфера може лесно да ја претстави ова срце-обликувана плоча. Погоден за јадење,дома гéкор,пакет за слатки,пакет со датум,чоколадно пакување,премиум подарок. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Нема сомнеж дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4.3x4”или 5.5х5”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики
Стаклена чинија со шемаСерија INT02 Нашата најчесто користена дебелина на стаклото е 3MM и 5MM,а се обезбедуваат различни дизајни на производи според потребите на клиентите.Овој производ користи плоча со дебелина од 5 мм и техники на дизајнирање за да го направи неговиот визуелен слој побогат и порафиниран.Без разлика дали е за украси,десерти,или подароци,може да го претстави елегантниот вкус на темпераментот.Овој послужавник не е само сад за накит,нараквици,ѓердани,прстени,обетки,клучеви,но и совршен декор за вашиот дом,канцеларија,маса за кафе,полица за книги,комода или било која соба.Погоден за јадење,дома гéкор,пакет за слатки,пакет со датум,чоколадно пакување,премиум подарок.Добар избор е и да се користи како свадбен подарок! Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4.3x4”или 5.5х5”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики
Стаклен мермерСерија МЕРМЕР Природната текстура на мермер може совршено да се претстави на стаклото.Мермер модел отсекогаш бил координатор со висока-крај на координацијата во уредувањето на домот.Без разлика во кој стил може природно да се интегрира,може да се каже дека е крал на сите натпревари.Лесно се создава прифатлив луксуз на вашиот дом.Ова не е само за декорација на домот,но може да биде и сад за храна. Погоден за јадење,дома гéкор,пакет за слатки,пакет со датум,чоколадно пакување,премиум подарок. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки.Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Нема сомнеж дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4.3x4”или 5.5х5”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и украс или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики
Круг сад од стаклена златна фолијаRAD серија Оваа чинија има потреба од ексклузивен простор за складирање без разлика дали станува збор за украси или мали предмети.Може да се користи не само како прибор за вечера,но и како додаток за ситници. Класичниот и модерен дизајн на шаблони со рачно изработен златен лист ја прави целокупната чинија полуксузна,и може да игра улога во координирање на атмосферата во секоја прилика. Погоден за јадење,дома гéкор,пакет за слатки,пакет со датум,чоколадно пакување,премиум подарок. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки.Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Нема сомнеж дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4”~6.5”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики