Стаклена рамка за фотографии

LA PERLA INTERNATIONAL CORPORATION се наоѓа во Taiwan и е специјализирана за производство, снабдување и извоз на Стаклена рамка за фотографии. Со искусен и професионален тим, ги извезовме нашите производи во многу земји и региони низ целиот свет, особено Taiwan. Нашите производи уживаат добра репутација меѓу нашите клиенти. Ги поздравуваме клиентите, деловните здруженија и пријателите од сите делови на светот да не контактираат и да бараат соработка за взаемна корист.
Можеме да снабдуваме

Стаклена рамка за фотографии

според дизајните на клиентите. Ние исто така можеме да ви го обезбедиме најновиот каталог со конкурентна цена. Ве молиме контактирајте не што е можно поскоро.
  • Стаклена рамка за фотографии - GEG Series
Стаклена рамка за фотографии
модел - GEG Series
Геометриска стаклена фото рамка
Серија ГЕГ

Оваа фото рамка има разновиден декоративен стил со преплетување на црно и бело во полн урбан луксуз,со додавање на линијата на златна фолија која ќе создаде повеќе извонредност и деликатес.Делува како координатор на просторот за секоја ваша страна и исто така е совршено уметничко дело за прикажување на вашите скапоцени спомени.
Едноставниот и елегантен дизајн е класична работа,а геометрискиот дизајн е стилска опција за украсување на вашите слатки спомени.
Употребата на фото рамки не е само за поставување фотографии или слики,исто така може да се примени на различни начини според вашата цел и барања.
Тоа ќе биде многу моќен асистент при одржување на секој настан.Секоја информација презентирана преку фото рамката често може да постигне неверојатно визуелно искуство,а може да ја покаже и креативноста и генијалноста на организаторот.
За премиум подароци,вградување на подарувачот’Емотивните зборови во него често се подобри од тапа карта и имаат повеќе топлина,совршено претставува еден’Искреноста со уникатна текстура на оваа фото рамка.

Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн.
Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината.
  • Големина на чинија имаме:7”x9”
  • Изработен од стаклен материјал со рака-залепена фолија на задната страна од мајстори
  • Држи еден 4”x 6”слика вертикално или хоризонтално
  • направено во Кина
  • Боја:може да разговара ако има потреба од други бои.
  • Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира.
  • Измијте со мек сунѓер
  • погоден за сите прилики
Enquiry Now
производи Листа
Квадратна кутија од стаклена златна фолијаСерија ARG Овој модерен дизајн со златен лист/фолија ткиво Држач за кутии за вашите марамчиња ќе додаде некој шарм во вашата бања или соблекувална или во канцеларија. Оваа ткивна кутија може да се користи и како декоративен акцент,што го прави идеален за биро,трпезариска маса,или било која маса.Едноставниот дизајн со стаклени материјали го прави овој држач за марамчиња издржлив и елегантен избор за секојдневна употреба. Уникатна идеја за подарок и најдобро за бања,Кујна,Дневна соба Дéкор и исто така канцеларија гéкор. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4~17”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа погоден за сите прилики
Стаклена вазна со класичен моделКЛАСИЧНА серија Елегантно едноставно,нашите класични стаклени вазни би можеле да бидат совршените бои што ви се потребни за да ја направите вашата полица за книги,маса,или консолирајте украсен изглед.Нашите стаклени вазни за цвеќиња се убави прикажани како колекција или поединечно за да го разубават вашиот влез,Дневна соба,кујна,или спална соба.Оваа декоративна вазна може да се користи на многу различни начини.Дизајнот е толку зачудувачки што можете да го користите сам за прекрасно парче или да додадете вештачки цветови,стебла,букети,и зеленило за поп на боја.Совршен за вашата маса,полица во семејна соба,шахта,Трпезарија,бања или покриен двор Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Нема сомнеж дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4~17”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики
Комплексно стакло&кутија од кожно ткивоСерија ISL03 Модерен е сандакот од стакло и кожа,убава и практична.Тоа е исклучителен производ што можете’не пропуштајте ако сакате композитни материјали.Тоа е неопходна и важна декорација за подобрување на вкусот на домот.Комбинацијата од кожа и стаклени материјали го прави овој држач за марамчиња издржлив и елегантен избор за секојдневна употреба. Изработено од еколошка PU кожа,тоа е носење-отпорни,нечистотија-отпорни,и вода-отвратителен.Може да се избрише директно со мека крпа,и лесно се чисти. Уникатна идеја за подарок и најдобро за бања,Кујна,Дневна соба Дéкор Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Нема сомнеж дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4~17”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа погоден за сите прилики
Серија БожурОва е голем сад кој е и убав и практичен. Овој сад е залепен со сребрена фолија,и во комбинација со техники на гравирање и пескарење што се разликува од другите производи и претставува стилска и уникатна благородна аура. Може да се користи како домашен декор,и може да се стави во тремот или вратата за да се направи просторот да има елегантен шарм;може да се користи и како сад за цвеќе за прикажување на различни стилови на аранжман на цвеќе;големиот капацитет може да се искористи за прикажување на ананас,јаболка и други плодови полни со поволни значења,додавајќи повеќе кинеска Нова година’Фестивалска поезија. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4~17”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики
Златна фолија/лист Вазна во облик на чамецSINGLE серија Уникатна вазна во облик на чамец за модерен декор на домотУникатен брод-обликувана вазна погодна за модерна декорација на домот.Обликот на садот и раката-залепена златна фолија на задната страна на стаклената површина,слоевитата обработка го истакнува ефектот на чувство на рака и сосема погодна за поставување на оваа вазна во секој домашен простор.Совршен за сервирање јаткасти плодови,бонбони,храна или употреба како прекрасно парче за декорација на домот. Никогаш не знаете дека оваа форма може да биде вазна која е инспирирана од нашите клиенти. Сè е можно. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Нема сомнеж дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4~17”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики