Додатоци за бања од стакло и злато

Нашата компанија е специјализирана за производство, снабдување и извоз на Додатоци за бања од стакло и злато. Со стабилна основа на производство и канал на снабдување, имаме многу квалификувани добавувачи како долгорочни кооперативни партнери, кои се компетентни да ги задоволат нашите клиенти со висококвалитетни производи и совршена услуга. Овде, се надеваме дека ќе влеземе во кооперативни односи со луѓето ширум светот врз основа на еднаквост и взаемна корист со цел да ја развиеме нашата заедничка перспектива. Исто така, искрено ги поздравуваме купувачите во странство да водат бизнис и да го подобрат пријателството со нас.
Постојано бараме нови начини да го подобриме начинот на кој работиме и да ви ги пренесеме заштедите. Затоа тесно соработуваме со добавувачите за да се осигураме дека имаме

Додатоци за бања од стакло и злато

да понудите од кога било досега и по најдобри цени
 • Додатоци за бања од стакло и злато - ISL03 Series
Додатоци за бања од стакло и злато
модел - ISL03 Series
Стаклени додатоци за бања со кинески модел
Серија ISL03

Комплетниот сет на бањи поставен во кинески стил,прави складиштето во бањата да претставува прекрасна глетка.Украсите со златна фолија се усогласени со удобни бои за да се подобри текстурата на стаклото;кутијата за складирање и теглата за бања соработуваат едни со други за складирање на сапун и други додатоци за бања.

Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки.

Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната.

Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн.
Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината.
 • Големина на чинија имаме:4~17”.
 • Изработен од стаклен материјал
 • Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори
 • Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок
 • направено во Кина
 • Боја:може да разговара ако има потреба од други бои.
 • Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира.
 • Измијте со мек сунѓер
 • Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови
 • погоден за сите прилики
Enquiry Now
производи Листа
Стаклени додатоци за бањаСерија ARG Комплет бања со модерен дизајн кој е едноставен и извонреден,претставува прекрасен пејзаж за складирање во бања. Украсувањето со сребрена фолија е усогласено со удобни бои,што е модерно.Целиот сет е одличен и лесен за чистење;кутијата за складирање и теглата за бања соработуваат меѓу себе,и може да складира сапун и други додатоци за бања. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4~17”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики
Стаклен блескав комплет бањаПД серија Комплет додатоци за бања со модерен и светкав градиент дизајн кој го покажува допирот на романтиката во луксуз,прави комплетот за бања да претставува прекрасна глетка.И, исто така, погодност за вашата бањаУникатниот дизајн на градиент со сјај е полн со исклучителна француска елеганција,целиот сет е направен од стакло и лесно се чисти;кутијата со капак го прифаќа истиот дизајн,и соработува со сапун диспензерот,кој може да држи сапун,памучни брисеви и други додатоци за бања.Може да се постават и козметика или други предмети. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4~17”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и украс или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики
Послужавник за додатоци од стакло со златна фолијаSINGLE серија Со нашата единствена плоча од златна фолија која може да го подобри вкусот на вашиот дом и може да се чувствува едноставно додека ја ставате на маса.Мулти-функцијата ви овозможува да ја користите според различни ситуации и прилики.Може да се користи за поставување додатоци за капење или есенцијални масла,претставувајќи чувство на достоинство како кралска палата.Може да се користи и за поставување на козметика или други мали предмети,создавајќи елегантен уметнички простор и додавајќи чувство на слој во околината. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4~17”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики