Стаклен штанд за торта со 2 нивоа

LA PERLA INTERNATIONAL CORPORATION е производител, снабдувач и извозник на Стаклен штанд за торта со 2 нивоа, фабрика лоцирана во Кина. Со неколкугодишно искуство, ние сме специјализирани за производство за тоа, Имајќи сопствена фабрика, можеме да ви обезбедиме конкурентна цена и добар квалитет. голема нарачка е добредојдена. Ако ви требаат повеќе информации за нас, ве молиме слободно контактирајте со нас, со задоволство ќе разговараме со вас подетално.
Ние произведуваме и извезуваме на

Стаклен штанд за торта со 2 нивоа

. Имаме тим од врвни технолошки организации и висока ефикасност за да обезбедиме навремена испорака на висококвалитетни производи. За сите заинтересирани страни, ве молиме контактирајте со повеќе детали.
 • Стаклен штанд за торта со 2 нивоа - SKG Series
Стаклен штанд за торта со 2 нивоа
модел - SKG Series
Чаша со златни листови двостепен држач за колачи
Серија SKG

Прекрасно дизајнираниот двостепен држач за торта е нагласен со нежен модел и завршна обработка со златна фолија.Прекрасен центар на вашата маса,штандот има доволно простор за прикажување и послужување на вашите вкусни задоволства од.Идеален за торта,бисквити,сендвичи и кекси,издржливиот држач лесно се чисти што го прави погоден за секојдневна употреба.Совршен за употреба на забави,стилскиот двостепен држач за колачи ќе донесе шик изглед на вашата маса

Штанд за торта за свадбена забава Плоча Десертна кула Свадбена забава 2&Подарок од 3 нивоа за послужавник за овошје Снек за складирање на купкејк Дрвен послужавник Домашна сервирање

Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки.

Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната.

Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн.
Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината.
 • Големина на чинија имаме:4~17”.
 • Изработен од стаклен материјал
 • Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори
 • Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок
 • направено во Кина
 • Боја:може да разговара ако има потреба од други бои.
 • Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира.
 • Измијте со мек сунѓер
 • Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови
 • погоден за сите прилики
Enquiry Now
производи Листа
Проѕирно стакло еднослојна чинија за тортаСерија ДИА Овој прекрасен стаклен држач за торти е совршен за да ги прикаже вашите прекрасни колачи и десерти на секоја елегантна свадба,роденденска забава,Чај Забава,загревање на домот,бебе туш,годишнина или посебна пригода. Еднослојна чинија за торта во проѕирно стакло со својата текстура која може да биде држач за торта за прикажување на колачи,кекси и колачиња.И совршен за подарок. Совршено за подарок Дојдете да го расклопите, но многу лесно се склопува со лист со упатства. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Нема сомнеж дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4~17”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики
Стаклен златен двостепен двостепен штанд за колачиСерија ФАРО Нашите штандови за колачи можат да бидат дизајнирани како еден-ниво,два-ниво или три-штандови за колачи,со метални рачки за цвеќе,кои се попогодни за преземање и место,и прекрасен додаток на вашиот десерт намаз,Послужавник со стаклени нивоа совршен за вашата прекрасна куќа. Можеме да направиме квадратна или тркалезна форма врз основа на клиентот’s барање.Овој украсен држач за торта има издржливост,не-оловна стаклена површина&луксузна задна страна од златни листови особено прилагодена за празничната сезона(Рамазан,Среќна Нова година,Божиќ,Дивали) . Совршен за секоја прилика-Изложни колачи,Кекси и десерти на секоја свадба,Настан,Роденден,Забава,Бебе или невестински туш,Годишнина,Quinceanera,Дипломирање,Попладневен чај,Или едноставно украсете го вашиот дом. Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4~17”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики
Стаклен златен штанд за торти со три нивоаСерија TGF Нашите штандови за колачи можат да бидат дизајнирани како еден-ниво,два-ниво или три-штандови за колачи,со метални рачки за цвеќе,кои се попогодни за преземање и место,и прекрасен додаток на вашиот десерт намаз,Послужавник со стаклени нивоа совршен за вашата прекрасна куќа. Овој разновиден сад за сервирање ви овозможува да наредите овошје,кекси,зеленчук,колачиња,крофни,или солени предјадења и ореви г’дела за создавање елегантни,окото-фаќање бифе централни парчиња.Овој штанд е одличен за свадби,роденденски забави,бебешки тушеви,или било која прилика! Рачно изработената златна и сребрена фолија ќе се создаде природно од температурата и влажноста на околината бидејќи е метален материјал и произведува антички-како бојата на текстурата.Секој од нив има различен естетски изглед и уникатен.Овие природни феномени не се флеки. Сите производи се базирани на стакло,и дизајниран да се обработува слој по слој,т.е.печатење,рачно изработена лепена фолија и премаз со прскање на последниот процес.Поминаа инспекција на СГС и се храна-одделение безбедно.Несомнено е дека сите пигменти ќе дојдат во контакт со храната. Добредојдовте на вашите прашања,нарачки и исто така може да направи свој дизајн. Нашиот MOQ ќе биде 300 парчиња/600 парчиња зависи од големината. Големина на чинија имаме:4~17”. Изработен од стаклен материјал Задниот дел е рака-залепена фолија од мајстори Може да се користи како сад за храна и декорација или врвен подарок направено во Кина Боја:може да разговара ако има потреба од други бои. Дизајн:ако имате сопствен дизајн или лого,може да се дискутира. Измијте со мек сунѓер Избришете го со мека сува крпа,не ставајте во машина за миење садови погоден за сите прилики